Nastavení|Informace o provozovateli|Texty

Úvod Kdo jsou naši dodavatelé

Kdo jsou naši dodavatelé

Nilfisk - Advance
je dánský koncern a je v současné době jeden z největších dodavatelů čisticí a úklidové techniky  na světě. Pobočky má ve všech evropských zemích, ve Spojených státech i v Asii. Výrobní závody v Německu, Dánsku, Maďarsku, Singapuru, Číně, Itálii a Spojených státech.

Nilfisk ALTO
je divizí dánského koncernu Nilfisk Advance a je dodavatelem kompletního sortimentu čisticích strojů pro soukromé, profesionální nebo podnikatelské použití. Nabízí: vysokotlaké čističe, vysavače, podlahové mycí stroje,  zametací stroje, čističe koberců a čalounění, jednokotoučové stroje, parní čističe, čisticí prostředky aj.

Nilfisk-DEN-SIN
je divizí dánského koncernu Nilfisk-Advance a nabízí širokou škálu vysokotlakých čističů  v rozmezí od 110 do 2500 bar. Stroje jsou určeny pro různá průmyslová odvětví: výrobu lodí, stavebnictví, plynárenství, automobilový průmysl, elektrárny aj. DEN-SIN zařízení je určeno nejen k čištění povrchů, ale také odstraňování rzi, graffiti apod.

Nilfisk-CFM
je divizí dánského koncernu Nilfisk-Advance a je pojmem v oblasti vývoje a výroby průmyslových vysavačů, centrálních odsávacích systémů a pneumatických dopravních cest.

UNGER
je německá firma a je světovou jedničkou především ve vývoji a výrobě ruční okenní techniky. Vyrábí a dodává mj. ruční úklidovou techniku na okna (teleskopické tyče, rozmýváky, stěrky, škrabky... )

EASTMOP
je česká firma a je jedním z největších producentů kvalitní úklidové techniky. Na trh v tuzemsku i do zahraničí dodává: úklidové vozíky, vč. vozíků na sběr a třídění odpadů,  vozíků do zdravotnictví, ruční úklidovou techniku na podlahy (tyče, držáky mopů, mopy, pady, stěrky... 

CORMEN
je česká firma a je pro nás především výrobcem kvalitní, účinné a přesto cenově dostupné profesionální úklidové chemie, která splňuje všechny legislativní nároky pro uvedení na trh v EU.

VIKAN
je dánská společnost, která byla založena roku 1898 ve Skive. V průběhu více než 100 let se specializuje na vývoj náčiní a metod pro profesionální čištění mj. pro čištění dálkových autobusů, prostředků MHD, komerčních nákladních aut a dodávek, vlaků, komerčních letadel i soukromých dopravních prostředků, a to pod označením Vikan Transport System.